Máte starou střechu? Nechte si ji zrenovovat

Základem dobrého bydlení je kvalitní střecha. Střecha je tím prvním, co se staví hned po obvodovém zdivu nových domů, do stavby pak nezatéká. Pokud střešní krytina dosloužila, není vždy nutné měnit ji za novou. Existuje i úspornější varianta. Odborná firma může provést renovační nátěr, který spočívá v očištění a následném nanesení ochranného nátěru. Takto renovovaná střecha může vypadat jako nová.

Firma Redok s.r.o. sídlící v Hradci Králové se specializuje na renovační nátěry střech již od roku 1998. Soustředíme se především na nátěry střech z eternitové, taškové, plechové a asfaltové krytiny. Nátěry střech provádíme po celé České republice a v posledních letech zrealizujeme cca 100 střech ročně.

Renovace a nátěry střech

Jsme schopni opravit střechy staré až 90 let, záleží na kvalitě krytiny. K uskutečnění renovace střechy nepoužíváme žádné lešení, ale pouze hliníkové žebříky, které vynikají svou lehkostí a snadnou manipulací na střeše nebo horolezeckou techniku => nedochází k mechanickému poškození krytiny. Renovace střechy zabrání opětovnému růstu mechů a lišejníků (nátěr eternitu, nátěr tašek, nátěr asfaltu) nebo korozi (nátěr plechu), prodlouží životnost (cca o 20 let) a výrazně zlepší vzhled. Bez rozkrytí je střecha jako nová a za velice příznivou cenu.

Pro výše uvedené nátěry střech používáme špičkové akrylátové barvy německé a švédské výroby (Meffert a Hagmans), které vynikají svou odolností proti povětrnostním vlivům, UV záření a škodlivinám z ovzduší. Po mnoha letech praxe si dovolujeme tvrdit, že jejich kvalita je oproti často aplikovaným českým ale i jiným zahraničním barvám, používaným k tomuto účelu, neporovnatelná.

www.redok.eu 19.3.2012

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde! (Klik)