Postavení dřevostavby je rychlé, snadné i ekonomický výhodné

Dřevostavby jsou velkým hitem posledních několika let. Většina lidí, kteří si staví vlastní dům, určitě zvážila možnost dřevostavby. Někteří se pro ni i rozhodli. Postavení dřevostavby je rychlé, poměrně snadné a ekonomicky výhodné, obzvlášť pokud si vyberete stavbu dřevostavby svépomocí. Víte, co si pod tímto spojením představit? A jaké jsou přednosti dřevostavby svépomocí?

Výhody dřevostaveb

Dřevostavba má nespočet výhod oproti stavbě z cihel. Její stavba se dá velmi přizpůsobit vašim přáním a potřebám - můžete zvolit postavení dřevostavby svépomocí nebo celou její realizaci nechat na stavební firmě. Postavení dřevostavby trvá přibližně dva až tři měsíce. Dřevostavba je dobře tepelně izolovaná a je možné ji stavět během celého roku (tedy i v zimě a za nepříznivého počasí). Mezi další přednosti patří například ekologicky příznivá likvidaci odpadového materiálu a samotné stavby nebo celková šetrnost stavby k životnímu prostředí.

Získání dřevostavby svépomocí snadno a rychle

Pokud jste se rozhodli pro dřevostavbu, máte prakticky dvě možnosti jak ji získat. Buď si ji necháte celou postavit speciální firmou, nebo se rozhodnete pro stavbu svépomocí. Na dřevostavby svépomocí se zaměřuje například společnost EKOPANELY, s.r.o., která zabezpečuje dodání materiálu a odborné poradenství. Vy si tak sami můžete postavit svou dřevostavbu, avšak s asistencí společnosti EKOPANELY. Nabízejí se dva modely, jak se dřevostavby svépomocí mohou stavět. První spočívá pouze v dodání materiálu a poradenství, druhý pak v realizaci hrubé stavby. Oba tyto způsoby společnost EKOPANELY zajišťuje.

Dřevostavba svépomocí představují rychlé, pohodlné a finančně zajímavé řešení pro postavení rodinného domku. Ušetříte nemalé peníze tím, že si dřevostavbu částečně postavíte sami, a zároveň získáte i potřebné rady, tipy a odbornou asistenci.

27.3.2012

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde! (Klik)