Bungalovy reprezentují možnost velmi moderního bydlení

Uvažujete o pořízení bungalovu? Dříve jste si pod označením bungalovy mohli představit spíše jednoduché dřevěné chaty určené ke krátkodobé rekreaci. Bungalovy se hojně stavěly v USA a v Kanadě, a to jako městské a příměstské domky. Postupně se rozšířily i do Evropy. Jak bungalovy vypadají, co je pro ně typické a jaké jsou jejich výhody a možnosti pořízení?

Bungalovy ze dřeva

Bungalov je nejčastěji dřevostavba. Dřevostavby jsou dnes oblíbené a žádané pro svou výrazně nižší pořizovací cenu (oproti stavbám z cihel), rychlost a jednoduchost výstavby i pro příjemné prostředí, ve kterém je radost bydlet. Bungalovy se stavějí ve městech i na vesnicích. Pro bungalov je charakteristická jednoduchá konstrukce. Bungalovy jsou většinou jen přízemní a při jejich stavbě se klade velký důraz na propojení místností a efektivní využití veškerého prostoru. Při stavbě bungalovů se používají výhradně ekologické materiály. Kvalitní bungalov si můžete nechat postavit například od firmy MS Haus s.r.o., které realizuje zejména bungalovy na klíč.

Bungalovy a jejich výhody

Bungalovy reprezentují možnost velmi moderního bydlení. Kdo z nás by nechtěl bydlet pohodlně a zároveň ekonomicky. V bungalovu ušetříte nemalé částky za vytápění jednotlivých místností. Bungalov si můžete postavit svépomocí nebo na klíč. Bungalovy na klíč jsou vysoce komfortním řešením. V katalogu stavební společnosti si vyberete domek, který se vám líbí. Společnost ho pro vás postaví za pouhé dva až tři měsíce, a to v závislosti na náročnosti stavby, počasí a dalších aspektech.

Bungalovy na klíč

Bungalovy na klíč jsou velmi pohodlným a cenově dostupným řešením pro mladé rodiny s dětmi i pro seniory, kteří nemají čas ani prostředky si stavbu dokončit sami. U MS Haus s.r.o. navíc momentálně získáte slevu na dokončení stavby. Bungalovy na klíč se rozhodně vyplatí opravdu každému.

31.3.2012

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)