K povinnostem majitelů bazénů by mělo patřit důkladné čistění vody, které zajistí řádnou ochranu před nepříjemnými infekcemi a bakteriemi.

K našim povinnostem zase patří poradit vám a poskytnout pomoc při výběru správného produktu pro váš bazén. Na požádání zajistíme odbornou montáž zakoupeného produktu. Jsme připraveni vám vše vysvětlit a názorně ukázat. Porozumění a splnění požadavků našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Můžeme vám nabídnout široký sortiment produktů bazénového příslušenství. U nás můžete najít př. čerpadla pro správný oběh vody, filtrace k zachycování nečistot, protiproudy závěsné či vestavené, ohřevy vody pro udržení teploty vody, vysavače pro rychlé odstranění špíny, alarmy za účelem signalizace a ochrany před pádem dětí a zvířat do bazénové vody, osvětlení k dokreslení poklidného večera, žebříky pro lepší přístup k vodě a mnoho dalších našich produktů.

Velmi důležitým prvkem je bazénové zastřešení. Spolu s bazénovým příslušenstvím přináší zastřešení bazénu nerušené uvolnění z vody za jakéhokoliv počasí a ročního období.

S kvalitně vybaveným bazénem vám odpadají starosti a začíná vám pravé potěšení z čisté a dobře ochráněné vody.

www.prislusenstvi-bazeny.cz 27.3.2012