Košile na míru

KOŠILE NA MÍRU - Pánské košile na míru se šijí na míru, dle zadaných tělesných mír. To znamená nejen tvar límečku, manžety, možnosti perleťových knoflíků, druh kapsy, zapínání, barvy a umístění monogramu, délka ramene, délka zad atd. Košile na míru je košile šitá dle požadavků zákazníka. Košili na míru ocenění nejen nároční zákazníci, ale také zákazníci, kteří nemají klasickou konfekční velikosti. Stačí se jednou změřit a veškeré míry můžou být použity i u dalších objednávek košil. Košili na míru lze tedy ušít už od jednoho kusu.

BESPOKE - Ne každý z nás má klasickou konfekční postavu a stačí mu zvolit jen příslušnou velikost košile a bez další úpravy může vybranou košili zakoupit a nosit. Košili na míru si můžete přizpůsobit Vašemu tělu. Máte nadměrnou velikost košile, potřebujete delší rukávy, či originální barevný odstín nebo prostě luxusní košili s italských materiálů? Tak košile na míru je správná volba. V pár krocích si můžete sestavit svoji luxusní, kvalitní a originální košili na míru.

KVALITA A LUXUS - Košile ušitá na míru představuje high kvalitu a přitom splňuje všechny požadavky. Volba jednotlivých materiálů (THOMAS MASON, ALBINI, IN COLLECTION, 100% bavlna, bavlna s úpravou) Vám zajistí příjemný komfort nošení. KOSILENAMIRU.CZ - Dovolujeme si Vám nabídnout kvalitní pánské košile na míru a to za velmi zajímavé ceny. Garantujeme kvalitu a originalitu košil šitých na míru, které jsou vytvořeny zkušeným kolektivem sídlícím v ČR. Termín dodání košil na míru je do 4 týdnů. Ke košilím nejvyšší kvality (ALBINI, THOMAS MASON) získáváte ZDARMA manžetové knoflíčky. Naší hlavní prioritou je kvalita a pohoda Vašeho nákupu. Proto všechno nechte prosím na náš profesionální tým.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS - Nemáte zkušenosti, nejste si jisti, zda jste se správně změřili? Potřebujete poradit? Neváhejte, kontaktujte nás na email obchod@kosilenamiru.cz. FIREMNÍ KOŠILE - Pro společnosti šijeme pánské firemní košile na míru. Košile nabízíme ve firemních barvách, s logem, či jménem společnosti. Logo může být umístěno na manžetě, rukávu, kapse či límci. Veškeré košile jsou šity z nejkvalitnějších materiálů. Firmám jsme schopni poskytnout na celou zakázku výhodné bonusy a slevy. Našim zákazníkem může být opravdu každý - státní správa, management, obchodní firmy, autosalóny, prodejci. Poskytujeme také dárkové certifikáty na ušití košile.

www.kosilenamiru.cz 27.2.2012