Aranžovaná dětská fotografie

...a pro krásu vašich vzpomínek zastavíme čas...

Fotoateliér Babyphoto Brno je zaměřený na fotografie v těhotenství, foto miminek a dětí, portrétní a rodinné fotografie a umělecký akt. Fotografka Věra Zlevorová je proslavená svým nezaměnitelným BabyPhotoR stylem aranžované dětské fotografie. Věra Zlevorová jako první u nás začala pracovat s nápaditými rekvizitami a fotografie kominíčků, kuchařů, pirátů, andílků, miminek ve vaničkách nebo třeba malých slečen s květinami zaplavují celou republiku (a nejen ji), ať už v jejím originálním pojetí, nebo v dalších kopiích. Stále se rozvíjející BabyPhoto se stává vlajkovou lodí dětské aranžované fotografie, originální nápady Věry Zlevorové změnily celou novodobou dětskou profesionální fotografii.

Fotoateliér v Brně

Fotoateliér Babyphoto Věry Zlevorové najdete v Brně Kohoutovicích na ulici Potocké. Nové prostory profesionálního fotoateliéru laděné do osobitého skandinávského stylu poskytují příjemné pohodlí i zázemí pro klidné focení miminek a dětí. Prostředí fotoateliéru zajistí vám i vašim dětem bezpečí i veškerý komfort. Z nepřeberného množství rekvizit a kostýmů si vyberete přesně podle svých přání, nálady a představ, jak má vaše fotografie těhotenství, foto dětí nebo umělecký portrét vypadat. Nebo se jen nechejte vést, vybereme dle našich zkušeností a cítění ten nejvhodnější motiv a pózu pro přímo pro vás, vaši rodinu či děťátko.

Od těhotenství až k beautyfotu

První příležitostí k návštěvě profesionálního fotografa, kterou byste neměli propásnout, je těhotenství. Fotografie těhotných zachycují zázrak, naději a radost z očekávání. Voňavou křehkost novorozeného miminka uchová kromě vaší paměti pouze fotografie, která dojme celé příbuzenstvo. Až se začne miminko smát, využijte výtvarný talent, cit pro detail, zápal, neotřelé nápady a znalost dětské psychologie přední dětské fotografky Věry Zlevorové a na dětské fotografii zastavte čas.

www.detskafotografie.cz 27.2.2012