Proč si najmout svatební agenturu

Pokud chcete prožít svůj svatební den bez zbytečných nervů a zažít takovou svatbu, jakou jste si vysnili, neobejdete se bez přípravy a precizní organizace. Naplánovat svatbu vyžaduje mnoho času, zkušeností i organizačních schopností. Přenechejte všechny starosti a vyčerpávající nezbytnosti svatební agentuře a užívejte si pouhý dohled nad svatebními přípravami. Pokud si nejste jisti, jakou svatbu si přejete mít, pomůžeme vám zorientovat se v možnostech, předložíme varianty a vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Přestože si dokážete zařídit mnoho věcí sami, naše zkušenosti vám pomohou vyhnout se chybám a dotáhnout vše do detailů. Díky našemu servisu ušetříte 100-200 hodin času. Nebudeme rozhodovat za vás, ale usnadníme vám rozhodování a dotáhneme vaše jakkoliv netradiční nápady do detailů.

Svatba je bezesporu většinou nákladná záležitost, takže kromě času vám svatební agentura ušetří také peníze. Náš servis stojí obvykle ve výsledku méně, než kolik díky nám ušetříte na cenách svatebních dodavatelů, za pronájem nebo ubytování. Spolupracujeme pouze s prověřenými firmami, za které ručíme - nečekají vás žádná překvapení a krizové scénáře ve svatební den. Svatební agentura K&P zařídí svatbu podle vašich představ, ať už máte na přípravu rok nebo několik týdnů. Nabízíme veškeré služby související s přípravou, organizací a koordinací svatby i samostatné svatební poradenství se zprostředkováním slev u svatebních dodavatelů. I v případě, že si vše potřebné na svatbu zařídíte sami, ve svatební den bude potřeba někoho, kdo zkoordinuje všechny svatebčany i dodavatele, abyste se vy mohli soustředit pouze na sebe. Pokud nebudete chtít nikomu ze svých blízkých kazit váš svatební den touto povinností, objednejte si svatebního koordinátora. Specializujeme se na svatby v Praze a Středočeském kraji, avšak uspořádáme vám svatbu kdekoliv, kde si budete přát. Nezapomenutelná svatba je kombinací dobře zvoleného místa, sladěného designu, vynikajícího jídla, perfektních služeb a plynulé organizace.

31.10.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde! (Klik)