Optimalizace internetových stránek od ChM

Naše společnost pomáhá ostatním společnostem k tomu, aby zvýšily počet svých zákazníků. Abychom mohli pomáhat, musíme všichni dodržovat jedno velmi důležité pravidlo:

Jsme schopni zvýšit počet Vašich zákazníků, ale bez Vás to nelze. Vy nejlépe přece víte, co je na Vašich produktech a službách to nejdůležitější a čím se odlišujete od konkurence.

Tímto máme na mysli to, že bez těch správných informací od Vás Vaši firmu nikdy nedokážeme propagovat tak jako kdybychom tyto informace měli. Včasnost dodání a úplnost podkladů pro naši práci je tedy podmínkou úspěchu.

Berte nás jako prostředek, díky kterému můžete zvýšit své tržby. Naším sídlem je v této chvíli Praha, ale služby Vám můžeme dodat i mimo Prahu.

Seznam marketingových služeb, které nabízíme:

Analýza klíčových slov

V případě, že se rozhodnete na internetu zviditelnit svoji společnost, poté vězte, že analýza klíčových slov je nejspíš ta první záležitost, kterou byste měli řešit. Samozřejmě, že prodejna kol chce být viděna na výraz "kola". Položme si ale konkrétní otázku. Prodejna kol je např. z Kladna, neměla by být raději dohledatelná na výraz "kola Kladno", "prodejna kol Kladno" nebo "prodejna jízdních kol Kladno"?

Implementace statistiky návštěvnosti internetových stránek

Tou druhou důležitou záležitostí je měření úspěšnosti jednotlivých kampaní. Než tedy začnete cokoliv dělat pro své zviditelnění, je důležité vědět, jak měřit případné úspěchy i neúspěchy jednotlivých kampaní. Základním stavebním kamenem je inteligentní měření návštěvnosti. Jsme schopni Vás do těchto statistik také zaškolit.

SEO Praha

SEO je dnes velmi moderní metoda, jak zviditelnit svoji společnost na internetu. Jde o celkové zvýšení návštěvnosti internetové prezentace, ovšem pouze od zacílených uživatelů neboli potenciálních zákazníků. Proč Praha? Protože v Praze pracujeme. A s naším klientem chceme být v osobním kontaktu.

Samozřejmě, jen tak někomu věřit se nedá. Proto se prosím podívejte na naše reference v Praze

12.10.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)