Změnit svůj vzhled

Změnit svůj vzhled znamená počít si tak, aby se na vašem zevnějšku něco změnilo. Někdy jsou změny nepatrné a někdy až překvapivé. Můžete si například změnit barvu vlasů, nebo účes, nechat si udělat piercing, nebo tetování. V dnešní době je to zcela normální. Obvykle se nechávají tetovat mladší lidé do 30 let, ale výjimkou nejsou ani 40 letí lidé.

Tetování někomu sluší, a někomu prostě nesedí. Záleží hlavně na postavě a na místu vytetování. Někomu sluší tetování na rameni, jiným na zádech, dalším třeba na končetinách.

Ale pokud se chce nechat tetovat například sedmnáctiletá slečna nebo kluk, rodiče z toho obvykle nemají takovou radost jako teenageři.

Tetování bez tetování

Proto je pro mladší zájemce přichystán fígl, který je v dnešní době roznesen již v mnoha státech Evropy. Takzvaný tetovací rukávy. Ten vám dokáže nahradit pocit z tetování, ale vaše kůže nebude poškozena ani jinak znehodnocena. Tetovací rukávy lze jednoduše sejmout a máte vaši původní podobu. Ocení to i rodiče, kteří o tomto nápadu, nechat se skutečně potetovat nechtějí ani slyšet. Rukávy jsou všelijakých tvarů. Kombinované barvy a různých elips. Lze zakoupit i rukáv s oblíbeným zpěvákem, zpěvačkou, nebo hercem.

Nejlépe uděláte, když se podíváte na web, jak to vypadá na fotografiích a jestli byste si to chtěli skutečně koupit. Zjistíte si cenu, kterou do rukávu investujete, a já si myslím, že to může být i dobrý nápad pro dospívajícího člena rodiny.

Tetovací rukávy vypadají opravdu skutečně. Drahé nejdou, takže si je může dovolit každý a pokud nemáte v okolí vašeho bydliště obchod s tímto sortimentem, je jasné, že si výrobek můžete zakoupit na internetu. Ty vám mohou rukáv přivést až k vám domu.

Je to dobrá věc třeba když vyrazíte do klubu, nebo na diskotéku, nebo jinam za zábavou. Jistě vám to mnozí lidé ocení.

20.9.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)