Vypadávání vlasů - řešení rady, triky, tipy se Selective Professional

Mezi nejčastější problémy s vlasy patří jejich padání. Abychom jejich padání předešli nebo vyřešili, je vhodné používat následující přípravky. Tyto přípravky vynikají svojí dostupností, kvalitou a snadnou aplikací, kterou zvládnete i ve Vaší koupelně. Jedná se o následující řadu přípravků.

Velmi jemný pealingový roztok, Deep scrub fluid, který díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Activeflux a Defensflux odstraňuje mrtvé buňky jejich odlupováním z povrchové vrstvy pokožky a stimulací buněčné výměny. Čistí vlasovou pokožku a činí ji vnímavější vůči účinku následujících specifických ošetření.

Nanáší se na suché a neumyté vlasy po jednotlivých pěšinkách přímo na vlasovou pokožku, ale použití výrobku na velmi citlivou pokožku se nedoporučuje.

Dalším krokem je Stimulate shampoo, který díky specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Stimulflux, Vitaflux a Defenseflux myje specifickým způsobem a obnovuje rovnováhu fyziologických procesů a zabraňuje vypadávání vlasů a zesiluje strukturu zeslabených vlasů. Vlasy oživuje a uděluje jim větší hustotu.

Pokračujte vhodným ošetřením pro předcházení vypadávání, čímž jsou stimulační lotiony v ampulích:

1.Stimulate lotion, který díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Stimulflux a Defenseflux, obnovuje rovnováhu fyziologických procesů a zlepšuje mikrocirkulaci, zabraňuje vypadávání vlasů a zesiluje strukturu zeslabených vlasů. Tonizuje a oživuje vlasy od vlasové cibulky za podpory zdraví a pohody vlasů.

Ampulky se nanáší na čistou vlasovou pokožku (nemusí být předtím umyta) a rozmasírujte specifickým způsobem bříšky prstů.

2. Stimulate intensive lotion, nám dává intenzivnější účinek proti vypadávání vlasů, se silnějším koncentrátem, který stimuluje buňkový metabolismus a zlepšuje mikrocirkulaci, čímž zaručuje kompletní revitalizační a ochranný účinek na vlasy a na vlasovou pokožku. Navíc potlačuje atrofii a stárnutí vlasové cibulky a zesiluje strukturu zeslabených vlasů.

Všechny tyto výrobky patří do ucelené řady, výborně se doplňují a jednoduše se aplikují i v domácím prostředí. Zvládne to opravdu každý, což je velká výhoda.

TIP pro Vás:

Získejte extra slevu 20% na Vaši objednávku na stránkách www.selective.cz při zadání slevového kódů: SELECTIVE.

www.selectiveprofessional.cz 19.9.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)