Ready made

Ready made společnosti se staly velmi vyhledávaným a žádaným pomocníkem mezi velkou spoustou lidí. Co že jsou ready made společnosti? Jedná se o prodej firem, které jsou již zapsané v obchodním rejstříku. Můžete tedy zahájit svou obchodní činnosti téměř okamžitě a nemusíte se tak zabývat zařizování mnoha listin a razítek a několik týdnů pobíhat po úřadech a ztrácet tak svůj čas a nervy. Ready made jsou tedy podnikatelské subjekty, které byly zakládány klasickým způsobem, aby byly přichystány k prodeji. Tato firma je do okamžiku prodeje nefunkční, proto je vám garantováno, že pokud si zakoupíte jednu z ready made společností, nemá tato firma žádné závazky pohledávky ani historii obchodní činnosti. Můžete se tak spolehnout, že budete začínat s čistým štítem.

Každý klient jistě ocení, bude-li pro své obchodní partnery a potencionální zákazníky důvěryhodnou firmou a proto vám naše společnost nabízí prodej firem, které jsou jeden nebo více roků staré. Můžete si tak zakoupit firmu, která byla založena např. v roce 2009 a nebudete působit jako úplný začátečník. Tyto firmy jsou ale o něco dražší než firmy z tohoto roku. Ale stále se tato investice vyplatí, jelikož vyšší důvěryhodnost přinese více obchodních případů. Při koupě této firmy si můžete vybrat ze dvou druhů firem. K dispozici je společnost s ručením omezeným neboli s. r. o. či akciová společnost - a. s. a je jen na vás, která vám bude více vyhovovat. Nabízíme i založení firmy na zakázku, kdy si vše určujete vy, a my zajistíme vše potřebné.

Tímto ale naše služby nekončí. Při založení firmy bude každý obchodník potřebovat i sídlo firmy, a abychom byli precizní, i tuto službu vám poskytneme. Seženeme vám vaši virtuální kancelář, kde budou naše proškolené asistentky vašim jménem vyřizovat telefonáty a v případě, že budete potřebovat kancelář k obchodnímu jednání, poskytneme vám ji. Bude kompletně vybavena kancelářským nábytkem a technikou, aby vám při vašem jednání nic nechybělo. Ready made se tak stává snadným začátkem pro vaše podnikání.

19.9.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)