Koupelny Porcelanosa

Jsme specializovaný obchod na prodej koupelnového zařízení. Naše obklady, dlažba, mozaika jsou nejrozmanitějších druhů, tvarů a velikostí. Porcelanosa Grupo se specializuje na kvalitní obklad, dlažbu, a sanitu pro Vaše koupelny. Obklady, dlažba, mozaika je u nás v showroomu k vidění. Máme pro Vás připravené ukázky koupelen s naší santechnikou, obklady a dlažbou.

Koupelnový nábytek je dnes nedílnou součástí vybavení koupelny. Máme luxusní nábytek do koupelen dovážený přímo ze Španělska.

Porcelanosa Grupo poskytuje kompletní vybavení koupelen, počínaje obklady a dlažbou po sanitu a nábytek. Naší snahou je nabízet koupelnové vybavení od Porcelanosa Grupo za co nejnižší ceny. Nábytek do koupelny to nejsou jenom skříňky s umyvadlem, ale ucelené série obsahující zrcadla, poličky a skříňky samotné.

Všechny společnosti Porcelanosa Grupo mají vedoucí postavení ve výrobě obkladů, dlažeb, sanity, koupelnového a kuchyňského nábytku a stavební chemie. Mají jednu koncepci pro vytvoření koupelen a kuchyní v souladu s módními a technickými prvky.

Produkce každé společnosti: keramické obklady a dlažba, obklady a dlažba z přírodního kamene, terakota, gress - slinutá dlažba, dlažba glazovaná a neglazovaná, obklady a dlažba do koupelny a kuchyně, keramické obklady a dlažba do interiéru a exteriéru, mozaika, sanita, baterie a různé doplňky do koupelen, koupelnový a kuchyňský nábytek, lepící a spárovací hmoty a stavební chemie se vytváří společnou prací designerů pro představení jednotné koncepce koupelny a kuchyně. Výrobky každé společnosti se navzájem ideálně spojují a vytváří neopakovatelný a vybraný design.

Porcelanosa Grupo nabízí svým klientům celkovou škálu obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelen a kuchyní pro vytvoření harmonického designu, zaručeného absolutní kvalitou a exkluzivním designem výrobků osmi společností této skupiny.

Tímto bychom Vás rádi pozvali do unikátního světa obkladů, dlažeb, sanitární keramiky, koupelen a kuchyní!

28.9.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

  • ...
Vaše reklama zde! (Klik)