Čistota - základ každé firmy

Udržovat čistotu v prostorách ať již jsou malé či velké není jednoduché. Určitě se proto poohlížíte po strojích, pro které bude tento úkol jednoduchý. Pokud potřebujete úklidové stroje, které zvládnou vše a bez problému, vsaďte na úklidové stroje značky Kärcher!

Dovolte nám, abychom se Vám představili. Jsme první Kärcher centrum v České republice. S výrobky máme již více než 15letou zkušenost - jsme autorizovaným partnerem firmy Karcher a nabízíme Vám veškerý sortiment výrobků značky Karcher. Naše služby jsou na nejlepší a nejvyšší úrovni a jsou srovnatelné s jinými Karcher centry po světě. Nabízíme Vám Karcher stroje na prodej, výpůjčku či jejich servis.

Jedním z našich velmi oblíbených produktů je vysokotlaký čistič značky Karcher. Tento vysokotlaký čistič vyčistí snad vše. Neexistuje špína, která by tomuto vysokotlakému čističi odolala. S vysokotlakým čističem se bez problému dostanete na špatně dostupné plochy. Ať se jedná velký prostor nebo třeba auto, vysokotlaký čistič Karcher si bez problému s každým znečištěním poradí. Na výběr máme dvě varianty vysokotlakých čističů, a to buď variantu bez ohřevu vody - studenovodní nebo horkovodní vysokotlaké čističe s ohřevem pracovní vody.

Co dalšího vám můžeme nabídnout?

Ať jste velká společnost či malá rodinná firma, jistě budete potřebovat vysavač. S vysavači značky Kärcher bude úklid hotelu, haly, firmy, dílny i jiných prostor jednoduchý a rychlý. Dle pracovního úkolu vysavače, si můžete vybrat z několika různých druhů vysavačů. Pokud se v provozu bude vysavač potýkat s prostředím, kde se vyskytují nečistoty tekuté i pevného charakteru, pak pod značkou Karcher najdete vysavače mokro-suché neboli průmyslové. Pokud bude úkolem vysavače odstranění jen pevných nečistot, nabídneme Vám vysavač kobercový.

Dále Vám nabízíme opravdu široký výběr čisticích strojů značky Karcher, ať již jde o zametací stroje, podlahové mycí stroje, parní čističe, velké mycí linky pro automobily, či železniční techniku a další. Všechny stroje jsou prvotřídní kvality, ověřenou dlouholetými zkušenostmi v oboru čistící techniky.

Karcher je světový lídr v oboru čistící techniky, vysokotlakých čističů a úklidové techniky. Sháníte-li kvalitu a funkčnost, stroje Karcher jsou pro Vás ty pravé!

20.9.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)