Mobilní reklamní systém

Billboard je sice velkoplošná reklama, která využívá všech výhod velkoplošného tisku, ale má také své nevýhody. Je to víceméně statický způsob sdělení. Tam kam ji nainstalujete, tam stojí a vy musíte čekat, jestli lidé, kteří okolo prochází, či projíždějí, si vašeho sdělení všimnou. Dost záleží také na kvalitě zpracování. Poutavá, jednoduchá, úsměvná a barevná plocha vždy zaujme.

Reklamní bannery - moderní způsob reklamy

Dnes už je velké množství reklamy realizováno formou reklamních bannerů nebo reklamních plachet. Určitě jste si všimli někde okolo sebe velké barevné plachty visící někde na domě s dobrou viditelností. Také při cestě městem nebo nákupním střediskem potkáváte stojící cedule či stojany s reklamním sdělením či upoutávkou. Tak to jsou právě ony bannery. Mají několik výhod. Snadno se instalují, mají nízkou hmotnost, a proto je manipulace s nimi velmi jednoduchá a nenáročná. V případě, že potřebujete reklamní bannery někam přemístit, není to problém. Dále jsou také laciné, takže, můžete o sobě dát vědět, aniž byste utratili mnoho peněz a to je faktor, který ovlivňuje při rozhodování většinu lidí.

Kam s nimi

Reklamní plachty můžete umístit prakticky kamkoliv. Běžně se dávají na domy, ploty, střechy, zábradlí a další místa. Velkoplošný tisk provádíme na míru a ve velikostech přesně podle vašich potřeb. Pro exteriérové použití je vhodné použít laminovaný povrch. Zajistí vám dlouhodobou životnost použitého materiálu. Také je tím zajištěna vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhodobá stálobarevnost. To vše a ještě mnohem více vám můžeme nabídnout u nás. Díky preciznímu grafickému návrhu vám provedeme kvalitní velkoplošný tisk rychle a k vaší úplné spokojenosti. Reklamní plachty dnes patří k nejžádanějšímu druhu velkoplošné reklamy. Zkuste to i vy. Postaráme se o vše sami.

28.8.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)