Drinky s vlastním designem, od 24 ks! - osvěžte svou propagaci

Naše firma má pro Vás bezkonkurenční novinku. Jedná se o nový produkt nápojového řešení.

Vše je založeno na Vaší představě, kterou Vám na požádání zpracujeme.

Cena nápojů je srovnatelná s cenami běžných nápojů v obchodní síti a objednávat můžete již od 24 ks. Přinášíme Vám i komplexní služby - návrh a příprava grafiky, výroba potisku na Vámi vybraný nápoj, aplikace potisku, možnost skladování a vlastní dopravu na Vámi určené místo. Rozlišujeme 4 nápojové řady:

  1. Nápojová řada se jmenuje COMMERCIAL, zaměřuje se na prodej v nočních klubech, barech, restauracích, a dalších gastro zařízeních, ale i v kamenných obchodech, je také vhodná k prodeji na hudebních festivalech, společenských a kulturních akcích. Abyste více zviditelnili svou firmu, doporučujeme Vám na obal použít vlastní logo, popř. název společnosti, fotografie z předešlých akcí nebo místa událostí, informace o programu klubu nebo line-up události.
  2. Nápojová řada se jmenuje OFFICE, zaměřuje se na malé, střední i velké společnosti, firemní události, doplněk pitného režimu nebo nástupce reklamních předmětů. Na obalu by se mohlo vyjímat Vaše logo, příp. název firmy, fotografie z kolektivu nebo pracovního prostředí či slogan korespondující s filozofií firmy.
  3. Nápojová řada se nazývá CELEBRATION, zaměřuje se na oslavy, výročí či významné události. Na nápojovou řadu CELEBRATION doporučujeme zvýraznit jména nebo fotky oslavenců, názvy jubileí, přání či nějaké tematické zaměření.
  4. Poslední řada se jmenuje TEAM DRINK, a jak už sám název napovídá, zaměřuje se na sportovní kluby, týmy i individuální sportovce a další zájmové skupiny. Na tuto řadu Vám doporučujeme použít vlastní loga, fotografie z kolektivu nebo prostředí, série jednotlivých hráčů nebo členů týmu.

Naše společnost Vám navrhuje 4 základní nápoje a to energy drink, zelený čaj, vodu a pivo. Je však na Vás jakému nápoji dáte šanci více zviditelnit Vaši firmu či klub. Využijte tak tyto originální osvěžující reklamní předměty.

28.8.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)