Potisk na kalendáře a ražba do diářů 2012 ZDARMA!

Kalendáře a diáře slouží jako neocenitelní pomocníci jak v domácnosti, tak především v kanceláři. Zároveň jsou výbornými nositeli reklamního sdělení právě pro jejich užitečnost. V dnešní době se můžeme setkat jak s běžnými - standardními produkty, tak s netradičními, které jsou vyrobeny podle požadavku či přání klienta. Jelikož se snažíme vyjít maximálně vstříc všem našim zákazníkům, můžete v naší nabídce nalézt jak klasické diáře z koženky a oblíbené tituly kalendářů, tak i produkty vyráběné na míru.

Zakázková výroba

Široké spektrum možností individualizace novoročních produktů umožní každé firmě, aby se odlišila prostřednictvím svých reklamních předmětů. Náš zkušený tým dokáže každému klientovi vytvořit na míru produkt podle jeho potřeb nebo přímo připravit předmět jako propagaci klientova výrobku.

Diáře lze vytvořit z nepřeberného množství potahů v různých barvách a s různou strukturou a lze v potahu vytvořit tepelnou ražbou jakýkoliv motiv. Potahy je možné kombinovat a vytvářet tím na diáři vlastní motivy.

Možností individualizace je obrovské množství, můžeme nabídnout např.:

 • vložení vlastní záložkové stuhy s vetkávaným textem
 • prošití nebo vyšití motivu na desky diáře
 • sleporažba nebo ražba přes barevnou fólii
 • kování rožků diáře
 • barevné gumičky na diář jako módní doplněk i praktická pomůcka proti otevírání diáře
 • různé varianty zapínání diáře
 • vlepení papírové kapsičky na vizitky a poznámky
 • kulacení a perforace rožků diáře
 • výsek hmatníků bloku diáře
 • vlepení vlastních předsádek a informačních listů
 • dárkové krabičky a jiná balení

V neposlední řadě můžeme také připravit grafický návrh bloku diáře či plnobarevného lamino potahu.

Kalendáře jsou nejen nezbytným doplňkem kanceláře pro rychlou orientaci v daném měsíci, ale díky svému velkému rozměru jsou i ideálním předmětem pro sdělení informace.

Jak nástěnné kalendáře, tak stolní zpracujeme z klientských fotografií nebo dodáme tematické fotografie z vlastních zdrojů. Dále do kalendária doplníme důležité události ve firmě, jako jsou konference nebo jiné akce nebo vytvoříme zcela individuální kalendárium. Vhodným doplňkem je volba barvy spirály kalendáře nebo povrchové úpravy jednotlivých listů či dárkové balení kalendářů.

AKCE: Potisk na kalendáře a ražba do diářů 2012 ZDARMA!

Každoročně připravujeme pro naši klientelu i nové zákazníky různé akce. I v letošním roce navazujeme na tuto tradici a rozhodli jsme se nabídnout jako bonus při objednávce potisk lišty / laše kalendáře nebo ražbu do potahu diáře ZDARMA. Samozřejmostí zůstávají nízké ceny, rychlé kalkulace, grafické návrhy zdarma, rychlé vyřízení objednávky a individuální přístup.

26.7.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)