Plastové plotové profily

Vyrábíme řadu kvalitních a hlavně praktických produktů. V našem e-shopu naleznete kompletní katalog výrobků, včetně návodů, rad, rozměrů, cen, prodejců a dalších ucelených informací.

TRAPLASTT

Všechny výrobky jsou vyrobeny z moderního materiálu TRAPLASTT, který vznikne recyklací plastových odpadů. Jednou z největších předností těchto výrobků je jejich mimořádná odolnost proti povětrnostním vlivům a výborné mechanické vlastnosti. Je lehký, snese velké zatížení, nevlhne, v zimě nepřemrzne a nepopraská. Nepodléhá hnilobě, plísním, houbám a běžným chemikáliím. Je to ideální materiál na ploty. Tyto plastové plotovky mají velmi dlouhou životnost a vyžadují minimální údržbu.

Plastové plotové profily

Plastové plotovky vyrábíme tradičně jako masivní profily. Jejich využití při stavbě plotů je opravdu nejlepší volbou. Kromě již zmíněné mechanické odolnosti je plotovky stálobarevná. Profily lze snadno řezat, vrtat či spojovat s jinými materiály. Manipulace s nimi je opravdu velmi jednoduchá. Plotovky dodáváme v hnědé barvě, ale lze individuálně podle objednávky vyrobit plotovky v barvě šedé, cihlové a černé. Při opracování již není třeba materiál jakkoliv povrchově barvit díky dobrému probarvení při jejich výrobě. Plot budete mít nejen rychle hotový, ale vydrží vám bez další údržby ještě mnoho dalších let. Plotovky jsou vyráběny v různých profilech s rovnou hlavou, půlkulatou nebo tříhrannou. Podívejte se na naše webové stránky a vyberte si vše na jednom místě. Najdete zde také mnoho nápadů a inspiraci jak naše výrobky využít. Přijďte se k nám podívat. Těšíme se na vás.

Další výrobky

Dále u nás máte k dispozici kromě plastových plotovek řadu praktických výrobků jako je zatravňovací dlažba, nášlapné dílce na chodníky, obrubníky, prkna, desky, plotový základ, přepravní palety, kabelové a odvodňovací žlaby.

14.7.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

  • ...
Vaše reklama zde! (Klik)