Soutěž, věrnostní program ostrov pokladů.

Proto, abyste mohli využít hromadné slevy, není potřeba se registrovat, ale pokud chcete mít další výhody a připisovat si na účet odměny, doporučujeme vám registraci. Máme pro vás připraveno ještě další příjemné překvapení. Kromě nákupů se slevou, se můžete zapojit do speciální soutěže. Jedná se o věrnostní program. Vážíme si stálých zákazníků a chceme je odměnit za jejich věrnost.

Dvojnásobná sleva

Využijte slevy dnes, zaregistrujte se, zakupte jakékoliv zboží a po zaplacení vám bude na vaši emailovou adresu doručen nejen váš voucher, ale i unikátní kód. Ten zadáte do správného okénka. Po té se vám objeví 20 ostrovů, vy si jeden vyberete a můžete vyhrát určitou finanční částku. Ta se vám připíše na váš účet a vy ji můžete uplatnit formou slevy při příštím nákupu. Jestli jsme vás zaujali, přijďte se podívat na naše stránky. Nákupy se slevou se opravdu vyplatí.

Informace jsou základem všeho

Pro ještě lepší informovanost vám doporučujeme nechat si posílat emailem zprávy o novinkách se zbožím, o které máte zájem, nemůže se vám tak stát, že byste přišli o nějakou atraktivní nabídku. O hromadné slevy je stále větší zájem a zajímavé nabídky jsou velmi rychle prodané. Takto budete o všem vědět první a nic vám neuteče.

30.7.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)