Letní soutěž s Czech Image

Konečně je tu krásné prosluněné léto plné zážitků a my dostali skvělou možnost přichystat pro Vás jedinečnou letní soutěž.

Celá soutěž vypukne ve středu 6. července 2011, kdy na internetových stránkách veřejného portálu facebook zveřejníme první soutěžní otázku. Zde se taky můžete dozvědět plno novinek o naší firmě, o všelijakých akcích, slevách nebo nám zde můžete klást dotazy ohledně naší společnosti, na které jste už dlouho chtěli znát odpověď.

Správné odpovědi na soutěžní otázky můžete zasílat na e-mail czechimage@czechimage.cz. Soutěž potrvá až do konce letních prázdnin do středy 31. srpna 2011, poté proběhne slosování výherců. Výhercem se může stát každý, kdo odpoví na všechny 3 otázky správně. Kdo neodpoví na všechny tři otázky, nebo jeho odpovědi budou špatné, nemůže být zařazen do velkého slosování o ceny. Všechny odpovědi na naše otázky naleznete na našich internetových stránkách czechimage.cz, kde za pomocí klikání myši vyhledáte snadno správné řešení.

Jako v každé správné soutěži i my jsme si pro Vás připravili zajímavé výhry. Hlavní výhra je poukaz v hodnotě 2 000 Kč na nákup na našem e-shopu, 2. místo je poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup na našem e-shopu a 3. místo je poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup na našem e-shopu. Vybírat můžete na několika našich portálech - czechimage.cz, newyear.cz, usbflashdisk.cz, samolepiciblocky.cz, kde Vám nabízíme široké množství produktů, ze kterých si každý vybere podle své chuti. Je to velká šance, jak si můžete splnit svůj tajný sen a vybrat si něco, po čem už dlouho toužíte.

Doufáme, že se naší soutěže zúčastníte a budeme se těšit na Vaši účast.

21.7.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

  • ...
Vaše reklama zde! (Klik)