Facebazar.cz - inzerce,kterou znáte

Internetová inzerce zdarma, inzerce a bazar, je tady pro vás - Můžete přidávat inzeráty zdarma - To všechno dokáže Facebazar.cz - Inzerce zdarma Internetová inzerce zdarma, inzerce a bazar, je tady pro vás - Můžete přidávat inzeráty zdarma - To všechno dokáže Facebazar.cz - Inzerce zdarma.

31.7.2011

Poznámka admina:

Web propagovaný na této stánce již nefunguje. Nevím, jestli je to dobře, nebo špatně a odmítám o tom spekulovat. Je to prostě fakt. Ale z piety ke kdysi existujícímu webu nechci tuto podstránku vymazat. Je v tom možná kus pohodlnosti, nebo touhy po výzkumu. (Jedná se o výzkum teorie chaosu popsané na jiném místě tohoto webu.)

Tato stránka je jedním ze stavebních kamenů, ze kterých byl tento web vystavěn. Proto pokládám za nerozumné až hloupé odstraňovat jednotlivé kameny, aby se celá pečlivě vystavěná konstrukce nezřítila. (Problém je popsán na jiném místě tohoto webu.)

A tak nezbývá nic jiného, než se snažit, se snažit, se snažit. Výsledek je značně nejistý a v mlhavé budoucnosti. Ale i tak je to cíl, kterého musí být dsaženo a to za každou cenu. I kdyby to měla být cena hodně vysoká. Ne samozřejmě nejvyšší, ale vysoká být může.

Reklama LUMAL - www.lumal.cz


Vaše reklama zde! (Klik)