Výhodné úpravy

Pokud se budeme bavit o výhodných úpravách, myslím tak úpravy na domech a bytech.

Do všech úprav a oprav domu budete investovat peníze, to je jisté. Některé výhodné úpravy se vám však vrátí třeba po několika letech zase zpět, a vy na ni můžete dále jen čerpat.

Pohovořím o výhodných úpravách, jako je zateplení domu a bytu, zateplení lodžie, sanace, především o sanaci betonu aj detaily.

Zateplení

Zateplení se může provést polystyrenem, ten se nejčasněji používá, nebo skelnou vatou. Pokud jde o zateplení celkového prostoru, kdy se chcete v zimě cítit příjemně i v pohodlí vašeho domova, zkuste si požádat o výměnu nevyhovujících oken. Pokud bydlíte v bytě, tak se lidé skládají na takovéto úpravy, které jsou pro pohodlné bydlení nezbytné.

Výhodou je, že zateplení vašeho obydlí může být na úvěr, kde pomáhají dotace z EU.

Sanace zdiva a betonu

Pokud jste dosud slovo sanace neslyšeli, asi jste sanaci nikdy nepotřebovali. Jde o problém vlhkého zdiva nebo betonu, které se vyskytují například po požárech, nebo po povodních, ale výjimkou nejsou vlhké sklepy domů, nebo sklepních prostor paneláku.

Sanace betonu provádí firma s pověřenými pracovníky, kteří plní svou práci skutečně kvalitně a ještě se zárukou.

Firmy, které byste potřebovali nalézt pro zpracování konstrukčních plánů k vybudování lodžie, naleznete ve zlatých stránkách nebo na internetu. Lodžie se mohou dělat i podle vašich návrhů a není žádnou novinkou lodžie zateplovat nebo zasklívat. V dnešní moderní době je takových možností, které lidé v minulém století ani neočekávali. Tak jako nárůst automobilů, mobilních telefonů, televizních zařízení a jiných novinek, se reforma odehrála i ve stavebnictví.

Pokud tedy uvažujete o rekonstrukci nebo úpravu domu či bytu, nejdříve bych doporučovala poradit se s odborníkem. Je vždy lepší si předem vypočítat přibližnou částku investice.

20.6.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde! (Klik)