Jak správně využít velkoplošný tisk

Při propagaci výrobků a služeb se dříve nebo později potkáme s otázkou, která je obsažena v názvu mého článku. Jak správně využít velkoplošný tisk? Jak správně postupovat, abych docílil požadovaného výsledku? Základem je položit si na počátku jinou otázku. Jaký je výsledek, který očekávám nebo kterého chci dosáhnout? Chci zvýšit prodej nebo je cílem vybudovat povědomí o značce. Jedno vždy souvisí s druhým. Reklama má dnes nespočet nástrojů jak se dá cílů dosáhnout. Pojďme si popsat různé varianty jak efektivně propagovat své záměry.

Naše společnost se primárně zabývá službami, jejichž realizaci vždy spojuje velkoplošný tisk. Není to, ale jen potištěná plachta velkých rozměrů jak si mnozí myslí. Využitelnost je neskutečně široká. Nejdříve se zastavme u varianty pro interiéry. Zde vám můžeme na základě zkušeností doporučit použití systému rollup nebo třeba bannerů. Jedná se lehce přenosné a snadno vyměnitelné prezentační plochy. Výhoda pro vás je možnost využívat jejich plochu pro prezentaci akcí, které se mohu často měnit. Pokud zrovna žádné akce nemáte, nevadí, systémy lehce složíte, a uskladníte třeba ve skříni. Jejich prostorové nároky na uskladnění jsou minimální. Zákazníky v interiéru můžete upoutat, třeba velmi oblíbenou podlahovou grafikou. Pokud je opravdu originální a neotřelá připoutá pozornost každého, kdo vstoupí do místnosti. Jedná se ale už z podstaty věci o dlouhodobější reklamu. Do této kategorie můžeme zařadit např. i rámy, které lze umístit na zeď. Jsou to tedy jednoduché způsoby jak upoutat pozornost a všechny realizuje velkoplošný tisk. Myslíte, že je to vše? Mohu vás ubezpečit, že zdaleka ne. Pokud totiž splníme dostatečnou propagaci v interiéru (např. v prodejně), je potřeba se zaměřit na to jak do něj přivedeme zákazníky.

Plynule se tak dostaneme přímo na ulici. První na řadě se nabízí zvolit přenosné reklamní áčko. Je konstrukčně jednoduché, má dvě reklamní plochy, a pokud ho umístíme na místo s velkou frekvencí lidí, splní svůj účel perfektně. Pokud vlastníte výlohu, můžeme použít polepy. Jste-li v situaci, kdy žádnou výlohu nemáte, nezoufejte, můžete použít různé poutače. Dají se tisknout na pevné desky různých rozměrů. Občas se ale stává, že není dovoleno od majitele objektů umísťovat pevné konstrukce. Nezoufejte i tuto variantu s námi bez problémů překonáte. Můžete použít transparenty, které jsou tisknuty na síťovinu a dají se jednoduše připevnit prakticky kamkoliv. Jelikož propouští vzduch tak se o ně nemusíte bát ani v silném větru. Pokud ani tato šetrná varianta nebude akceptována tak sáhneme pro reklamní vlajky. Jejich konstrukce je odolná a velmi sofistikovaná. Vlajky jsou též mobilní, můžete ji jednoduše složit a systém jako celek odklidit opět třeba do skříně. Nabídnou vám přitom poměrně slušnou reklamní plochu. Tento systém není u nás až tak rozšířen, to ho právě činní atraktivním a nepřehlédnutelným. To jsou v kostce možnosti propagace, které vám může nabídnout velkoplošný tisk. Nebojte se a přijďte si ho k nám vyzkoušet.

7.6.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde! (Klik)