Technika pro vaši pomoc

Pokud pracujete ve skladových prostorech, hotelech, autodopravě, logistice, nebo kdekoliv jinde, kde potřebujete převážet těžší náklad, vaší nepostradatelnou součástí se stanou vysokozdvižné vozíky, které vám zde nabízíme. Ty se také dělí na čelní vysokozdvižné vozíky nebo ručně vedené vysokozdvižné vozíky. Mají různou výšku zdvihu a jsou prakticky nastavitelné pro každodenní pracovní námahu v zaměstnání.

Pořídit si také můžete čistící techniku, která vám pomůže k vyčištění a umytí velkých i malých prostor. Do této kategorie patří například vysavače, Wapky (vysokotlaké stroje), podlahové stroje, parní čističe a různé chemické prostředky. Tato čistící technika snadno uklidí všelijaké nečistoty, a pokud máte i parní čističe, můžete s nimi odstranit mastnoty, prach, či dokáže oživit staré gauče a potahovaný nábytek.

Čistící technika je garantována výrobcem a poskytuje snadnější přístup k práci.

Pokud se jedná o manipulační techniku, tak ta vám pomůže při nošení nebo skládání nákladu a krabic, vyrovnávání nákladu do výšek a usnadňuje práci a manipulaci s potřebným zbožím. Manipulační technika je důležitá v každém podniku nebo skladu, kde se zachází s krabicemi nebo celými paletami zboží a nákladu. Na výběr je drobná manipulační technika, která se používá i v malých firmách a podnicích, následují paletové vozíky, kde můžete vozit celé palety se zbožím, nízkozdvižné vozíky, které vám navíc od těch paletových umožňují zvedat náklad do určité výšky, samozřejmostí jsou také vysokozdvižné vozíky potřebné pro uložení nákladu do hořejších regálů. K tomu také regálové zakladače, to je něco podobného. A pak také terénní vozíky, které jsou převážně používané jako lehká manipulační technika pro stavby a příležitostné výpomoci právě v terénu.

Na výběr máte skutečně mnoho. Teď jen vybrat co byste asi tak potřebovali.

25.5.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde! (Klik)