Interierové dveře

Nové interiérové dveře

Přijďte si vybrat nové interiérové dveře. Jsme česká firma, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitního dřevěného nábytku a dveří. Poradíme, zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku zdarma. Dále nabízíme provedení kompletní povrchové úpravy, zasklení, montáž, demontáž a zednické úpravy. Zajistíme veškerý servis. Dopravu poskytujeme po celé ČR zdarma. Stačí si jen vybrat z naší nabídky nebo předložit svou představu a my se o vše ostatní postaráme.

Kompletní dodávka

Současně s novými interiérovými dveřmi vám dodáme i obložkové zárubně. Ty jsou samozřejmě vyrobeny také z masivu. Vždy ze stejného dřeva jako jsou dveře. Jsou to 40 mm kvalitně opracované masivní profily. Při doteku okamžitě poznáte jejich vysokou kvalitu. Součástí kompletní dodávky jsou i kvalitní panty s možností seřízení ve třech osách. Obložkové zárubně jsme schopni namontovat i ve starších stavbách. Před montáží nových zárubní a dveří provedeme vyřezání starých ocelových zárubní a nahradíme je novými dřevěnými. Vše provedeme na klíč. Neváhejte nás kontaktovat. Jistě budete s našimi službami nadmíru spokojeni.

Moderní design

V nabídce máme klasické, vysoce elegantní a velmi žádané typy, ale také moderní dalo by se říci až nadčasové interiérové dveře. Dokážeme uspokojit i náročné zákazníky zejména kvalitou použitého materiálu a dokonalou precizně provedenou prací.

31.5.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde! (Klik)