Ideální dárek pro partnera k výročí

Budete mít výročí seznámení nebo svatby? Společně strávený romantický víkend pro dva může oživit váš vztah. Načerpáte novou energii a budete bez větších problémů čelit novým úkolům. Zkuste vybočit ze zajetých kolejí všedních dnů. Dopřejte si luxus, prožijte společně několik dnů a věnujte se jen sami sobě navzájem. Na všechny starosti, péči o domácnost, práci a další povinnosti na chvíli zapomeňte. Nechte se hýčkat pro změnu vy. Zasloužíte si to.

Zámek pro princeznu

Velmi lákavá je romantická noc na zámku. Konečně si vyzkoušíte, jak se cítí princezny a královny. Stanete se princeznou pro svého prince. Prožijete noc v krásném zámeckém pokoji, ve stylové posteli. Vše je připraveno jen pro vás. Večeře při svíčkách, růžičky ve váze, šampaňské a jahody. Prožijete nezapomenutelné, okouzlující chvíle. Ráno si snídani necháte přinést až do postele. Pobyt si můžete prodloužit třeba na celý víkend ne jen na jednu noc. Druhý den můžete vyrazit na kola, na in-line brusle, plavat či jinak sportovat. Pro ostatní je připraven kurz jógy, lekce vaření či prohlídky hradu. Všichni si přijdou na své.

Romantika pod modrou oblohou

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného, máme připravenu celou řadu atraktivních nabídek. U nás nabízíme netradiční a nezapomenutelné zážitky pro dva. Jednou z mnoha je let balonem, čeká vás klidný ničím nerušený let a pohled z ptačí perspektivy na svět. Hodí se ideálně pro svatby, žádosti o ruku, ale i výlety spojené s fotografováním a poznáváním světa z jiného úhlu pohledu. Dalším zážitkem pro dva může být let letadlem, na palubě se podává šampaňské a celý let je protkán romantickou atmosférou. Pokud nechcete vzlétnout do výšin, můžete zůstat při zemi a zkusit plavbu na voru nebo lodí. Můžete tak prožít romantický víkend pro dva nebo jen romantickou noc. Vyberte si z naší nabídky co je vašemu srdci nejbližší, určitě budete spokojeni.

24.5.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde!