Architekti - Projektanti

Master Design Projekt s.r.o.

Jsme architektonický ateliér, který zpracovává všechny stupně projektové dokumentace od ideové studie, dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení, až po dokumentaci provedení stavby.

Zabýváme se projekty rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti, projekty rekonstrukcí.

Zaměřujeme se především na nízkoenergetické a pasivní domy, zděné i dřevostavby. Jednou z výhod je to, že za Vás vyřídíme dotace i stavební povolení. K studii rodinného domu provádíme 3D vizualizace s osazením domu do fotografie parcely. Při navrhování našich staveb prosazujeme jak moderní technologie, tak i přírodní klasické materiály jako jsou dřevo nebo kámen. Zastáváme názor, že stavba samotná musí být vizitkou osobnosti majitele, proto majitel budoucí stavby může jakkoliv zasahovat do projektu a vyjádřit svůj názor a své požadavky.

Naším cílem je především spokojený zákazník.

Rekonstrukce staveb

Projekt rekonstrukce je velice náročný a liší se od novostavby v mnoha směrech, protože musíme pracovat již s postaveným objektem. Snažíme se vám vyjít co nejvíce vstříc ohledně vašich nároků.

Výstavba rodinných domů

Předpokladem k úspěšnému a kvalitnímu návrhu je navázání důvěrného vztahu s klientem. To nám umožní pochopit klientovy nároky a představu na bydlení.

31.5.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde! (Klik)