Levné www stránky pro každého

V dnešní době je firemní prezentace na internetu velmi důležitá. Dnes více jak 60% lidí hledá informace a kontakty na firmy právě prostřednictvím internetu. Moderní internetové stránky jsou proto velmi dobrým informačním kanálem nejen pro Vaše zákazníky. Díky novým www stránkám můžete získat mnoho nových zákazníků a budovat image Vaší firmy. Kvalitní prezentace na internetu může ovlivnit kladně rozhodování Vašich budoucích zákazníků. Proto není radno prezentaci (www stránky) podceňovat.

Dnes nemusíte za kvalitní a moderní www stránky s vlastním redakčním systémem platit několik desítek tisíc korun. Profesionální webové stránky lze vytvořit v cenové relaci od 8 tisíc korun. Za tuto cenu můžete získat skutečně moderní www stránky se všemi moderními prvky. Na druhou stranu, nic se nesmí přehánět. Proto se soustředíme na střídmý design firemních stránek, který je vždy tvořen na míru zákazníka. Vždy dáváme důraz na přehlednost a lehkou použitelnost pro všechny věkové skupiny uživatelů.

Vlastní redakční systém Vám zaručí ušetření peněz za aktualizaci stránek. Tu si můžete pohodlně a rychle provádět sami bez kontaktování tvůrce webových stránek. Redakční systém má podobné vlastnosti jako MS Word a je tedy velice jednoduchý na ovládání a naučení. Jednoduše, snadno a rychle můžete získat nové www stránky za skvělou cenu. V té je samozřejmě zahrnuta také následná technická podpora z velké části zdarma (žádné skryté poplatky).

Není nutné investovat do webových stránek a projektů desetitisíce (někdy i statisíce). Kvalitní a velké projekty se dají vytvořit i za příznivé ceny pro malé a střední firmy. Využijte této nabídky a získejte moderní www stránky levně během pár dní.

7.4.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde! (Klik)