In-line brusle

Pokud máte rádi nenáročné sporty v přírodě, pak by pro vás mohly být zajímavé in-line brusle. Nejen v okolí velkých měst je možné najít dlouhé in-line stezky s kvalitním povrchem. Vhodným příkladem může být stále se rozšiřující inline stezka blízko brněnské nákupní zóny blízko Modřic. Tam na vás čeká kilometry dlouhá a kvalitní inline stezka. Potkat na ní můžete ostatní inlinisty, cyklisty anebo pěší. Auta, ani motorky tu nepotkáte.

Aby bruslení bylo příjemným zážitkem, je dobré používat chrániče všech míst, která jsou vystavena nebezpeční. U inline bruslí jsou to kolena, zápěstí, lokty a hlava. Bez chráničů může být jízda nebezpečná, i když jste dobrým bruslařem. Vždy se totiž může stát, že do vás někdo narazí.

Pokud se chystáte koupit inline brusle, je dobré dát si na několik věcí pozor. Brusle nejsou zrovna levnou záležitostí, a proto se vyplatí pečlivě vybírat. Výrobců bruslí je na trhu spousta. Řada z nich se zabývá, vyrábí a prodává nejlevnější brusle s cenou několik set korun. Tyto brusle není vhodné kupovat. To ani v případě, že se na brusle vydáte jen občas. Pokud na bruslích hodláte jezdit často, je dobré připlatit a koupit brusle kvalitní. Jízda na nich je jiná jak na levných bruslích. Takové brusle mají pohodlnou, dobře utažitelnou botičku, kvalitní ložiska s malým odporem a kvalitní kolečka. Rozdíl může být opravdu veliký.

Pro brusle nemusíte chodit pouze do kamenných obchodů, kde je výběr relativně malý a ceny poměrně vysoké. Můžete využít také inline shopu na internetu. Nabízí dobré ceny a široký výběr bruslí od levných až po špičkové.

20.4.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde! (Klik)