Egypt - dovolená 2011

Egyptská letoviska nabízejí kvalitní služby i hotely. Pobyty v Egyptě lákají k poznávání, potápění i lenošení na pláži. Velkou výhodou Egypta jsou výborné klimatické podmínky, umožňující koupaní po celý rok a snadná dostupnost z Evropy.

Dovolená v Egyptě je vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny dětmi. Milovníci vysokých teplot cestují do Egypta v letních měsících. Naopak v období od října do května jsou zde ideální teploty pro realizaci zájezdů kombinovaných s poznáváním. Určitě si nenechte ujít návštěvu Luxoru nebo egyptských pyramid.

Nejznámějším a zároveň nejstarším letoviskem v Egyptě je Hurghada. Hurghada je nejstarším letoviskem na pobřeží Rudého moře. Hurghada - nabízí kromě písčitých pláží i mnoho obchodů, kaváren, diskoték. Pokud upřednostňujete písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, je právě egyptská Hurghada ta správná volba.

Pro vyznavače šnorchlování a obdivovatele podmořského světa doporučujeme oblast Sharm El Sheikh, Taba nebo Marsa Alam, zde jsou korálové útesy již v blízkost hotelu, takže šnorchlovat může opravdu každý. Marsa Alam je zároveň letovisko vhodné pro relaxaci a odpočinek. V Marsa Alam zažijete klidnou dovolenou. Pokud zvažujete koupi zájezdu do Egypta, je vhodné využít některých slev, které nabízejí cestovní kanceláře. V případě, že plánujete dovolenou včas, můžete využít slevy first minute - sleva za včasný nákup. Pokud jste se rozhodli až na poslední chvíli je v nabídce velké množství zájezdů last minute.

Zájezdy do Egypta se organizují do všech oblastí. S výběrem toho správného zájezdu Vám rádi poradíme.

11.4.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde! (Klik)