Chorvatsko dovolená v létě s dětmi

Hledáte-li správnou volbu pro Vaší letní dovolenou s dětmi, tak je dobré zamyslet se dopředu nad pár důležitými informacemi, které výběr dovolené mohou velmi ovlivnit. Dovolená v zahraničí u moře s dětmi nemusí být velkým strašákem. Dovolené u moře se nemusíte bát a můžete si ji užít tak jako Vaše děti. Například dovolená v Chorvatsku je správnou volbou pro rodinnou dovolenou.

Jako jedna z nejlepších destinací pro letní rodinnou dovolenou se jeví Chorvatsko. Pro svou blízkost a snadnou dostupnost je Chorvatsko téměř předurčeno pro letní dovolené u moře s dětmi. Každý rodič určitě ví, jak je těžké někdy u dětí udržet pozornost. Mnoho dětí má také „strach“ z cizích prostor a lidí okolo sebe (letiště, autobusy apod.). Jako nejlepší volba se na tomto místě jeví dovolená u moře s vlastní dopravou. Děti jsou zvyklé na Váš automobil. Kolem sebe mají jen známé osoby a během jízdy můžete děti zabavit třeba pouštěním pohádek apod.

S dětmi levně do Chorvatska

Rodinná dovolená v Chorvatsku je skvělou volbou. Pokud budete vyrážet z Brna například na ostrov Pag, tak vězte, že když ráno vyrazíte na cestu, bude již navečer u moře. Cesta trvá jen okolo 10-11hodin. Právě ostrov Pag nabízí písečné pláže, které jsou vhodné pro dovolenou s dětmi. Zároveň jsou na ostrově menší letoviska, kde budete mít s dětmi při letní dovolené klid a pohodu.

Dovolená pro rodiny s dětmi nemusí být drahou záležitostí. Dnes si můžete online rezervovat apartmány v blízkosti moře. Tyto apartmány mohou stát stejně jako kempy. Udělejte radost sobě a celé Vaší rodině a vyrazte na rodinnou dovolenou do Chorvatska.

7.4.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde! (Klik)