Rekonstrukce bytů Ostrava

Změňte své bydlení! Koupě nového bytu nebo rodinného domu je pro Vás velice nákladná? Obraťte se na nás, provedeme nezávazné nacenění a ukážeme vám, jak vypadají naše výsledky. Jaké rekonstrukce bytů provádíme?

Provedeme komplexní řešení rekonstrukce bytu. Zajišťujeme drobné stavební úpravy od přestaveb bytových jader, až po generální rekonstrukce bytů se změnou dispozic.

Jak rekonstrukce bytu probíhá?

U celkových rekonstrukcí bytů vyzdíme nové příčky (je-li potřeba), zhotovíme nové omítky, novou elektroinstalaci, vodoinstalaci, odpady, podlahy, stropy. Poradíme s výběrem oken či dveří, protože někdy i levně se dá koupit dobře. Ke všem specializacím dodáváme při rekonstrukci bytu potřebné revizní zprávy a prohlášení o shodě. Klademe důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu prováděných rekonstrukcí bytů.

Při realizaci rekonstrukce bytů zajistíme vše včetně montáže obložkových dveří, vymalování dle zvolených barevných odstínů, elektro, topení, kotle, vložkování komínů, zámečnických prací, položení podlah.

Nejsme kuchyňské studio, ale máme zkušenost s montáži kuchyně z IKEI a zapojením základních spotřebičů. Pokud si budete přát kuchyň z kuchyňského studia, jsme schopni s nimi spolupracovat.

Více na : www.janchvistek.cz

8.3.2011

Reklama LUMAL