Zážitky jako dárek

Uplatněte svoji představivost a věnujte zážitek jako dárek! Adrenalinové dárky bohaté na zážitky jsou tím pravým překvapením. V nabídce zážitků jako dárek naleznete neuvěřitelné množství možností. Vyberte si z relaxačních nebo romantických nebo wellness pobytů, různých kurzů a adrenalinových sportů, gurmánských zážitků, lázní a auto-moto akcí, speciálních pobytů pro muže nebo ženy, erotických a luxusních dárků, věcných dárků nebo povolání na zkoušku... Zážitků k výběru je neuvěřitelně mnoho, ať už je prožijete na zemi, ve vzduchu nebo ve vodě. Zvolte si svůj živel a zážitek šitý na míru přímo Vám. Darujte zážitek jako dárek svým milovaným, s tímto dárkem nikoho nezklamete, naopak budou mile překvapeni a potěšeni.

Netradiční zážitek je to pravé pro kohokoli každého věku. Dejte jednou provždy sbohem nudě a troufněte si být originální ve výběru zážitku jako dárku. Zážitek jako dárek můžete sdílet s oslavencem. Užijte si legraci a nové prožitky! Objevte nepoznané i sami sebe. Vyzkoušejte např. zorbing, tandemový seskok, let stíhačkou nebo balónem, paintball, střelbu na cíl, destruktoterapii, masáž čokoládou, zápas v jogurtu, potápění, kiting, golf, bylinný zábal, segway nebo skákací boty kurz přežití atd. Na výběr je toho požehnaně. Vybírejte z jedinečné nabídky zážitků jako dárek a ponořte se do světa fantazie, kde nic není nemožné. Prohlubte svůj vztah s oslavencem pomocí zážitku, který Vám vezme dech. Buďte připraveni na nové zážitky!

Poskytněte oslavenci novou zkušenost, na kterou jen tak nezapomene! Vkročte do světa zábavy. Každý o něčem sní, něco si chce zkusit, tak se nebojte a do toho! Zážitky jsou hlavní náplní života, bez nich by byl svět nudné místo. Na chvilku utečte z každodenní reality, prospěje vám to. Zážitky jsou také ideálním nápadem pro firemní akci.

09.02.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde! (Klik)