Sídlo firmy v praze

Sídlo v Praze je pro firmu velice přínosným faktem. Pokud chcete zvednout prestiž Vaší společnosti a zároveň nebýt tak často otravováni úředníky z finančního úřadu, pak je možné využít služby virtuální kanceláře , kdy Vám bude pro pronajmutí obchodní adresa pro účely umístění sídla společnosti na Praze 2 a Praze 3. Tyto služby, stejně jako zakládání s.r.o. provozuje společnost Kancelářské centrum.

Přitom nejde jen o to, že lidé obecně více vyhledávají firmy, které mají sídlo ve městech, ale jedná se o velkou výhodu i pro samotné firmy. Logicky totiž nejsou obtěžovány finančním úřadem, neboť například v Praze má sídlo firmy tolik společností, že finanční úřad nestíhá všechny tak často kontrolovat. Ví se, že na malých městech či vesnicích probíhá kontrola ze strany finančního úřadu až 4x častěji než v Praze.

Měsíční poplatek za virtuální kancelář je od 550 Kč.

Více informací o virtuální kanceláři pro umístění sídla firmy a zakládání s.r.o. se dozvíte na webových stránkách Kancelářského centra www.kancelarske-centrum.cz, nebo na telefonním čísle 774 250 050.

www.kancelarske-centrum.cz 30.01.2011