Kavitace

Skoro každé ženě se líbí představa, že je o pár kilo lehčí a o pár centimetrů užší.

Slyšely jste už o kavitaci?

V překladu je to takzvaná bezbolestná liposukce. Kavitace je bezpečná a nebolestivá metoda, jak se těch pár přebytečných centimetrů zbavit a formovat si postavu.

Kavitace se provádí nízkofrekvenčním ultrazvukovým přístrojem, který naruší membrány tukových buněk uložených v nežádoucích partiích vašeho těla, ty se pak z těla vyplaví přirozenou cestou tedy lymfatickým systémem. Při kavitaci vám masérka aplikuje vodivý gel na vámi zvolená místa, poté krouživými pohyby provádí samotnou kavitaci. Při kavitaci můžete cítit jen bezbolestné mravenčení a možná vám bude trochu pískat v uších. V období kolem kavitace by jste měli dodržovat pitný režim a přejít na zdravější stravu. Při kavitaci nenastává JOJO efekt, protože tukové buňky jsou již rozbity, pokud se budete o své tělo i nadále starat, pak vám výsledek kavitace vydrží. Po první kavitaci můžete zeštíhlit o 2-6 centimetrů, což je velice chvályhodný výsledek. Doporučuje se maximálně jedna kavitace týdně. Před i po kavitaci vám masérka změří partie na které je kavitace zaměřena, aby jste posléze mohli výsledek zkontrolovat sami. Nemusíte držet drastické diety a potit se v tělocvičně. Kdo by na to v dnešní uspěchané době měl čas? A stejně se výsledek nedostaví hned. Kavitaci mohou podstoupit ženy stejně jako muži.

Je to rozhodně příjemnější, než podstupovat bolestivý chirurgický zákrok zvaný liposukce. Kavitace pro mnohé z nás může působit jako 40ti minutová masáž, při které si příjemně odpočineme. Kavitace se dnes provádí v čím dál tím větší míře a na mnoha místech po celé České republice ve zkrášlujících studiích.

29.01.2011