Autopotahy ATMega!

Nabízíme autopotahy velké kvality a za nízké ceny. Například nabízíme autopotahy:

Autopotahy Škoda

V tomto oddělení naleznete především autopotahy Octavia, autopotahy Fabia ale i autopotahy Felicia a autopotahy Favorit. Tyto autopotahy jsou šity dle typu vozu, dokonale sedí i na anatomicky tvarovaných sedadlech a molitanová výplň zabraňuje sklouzávání potahů ze sedadel. Autotahy lze prát na 30°, velmi snadná montáž. Zboží je atestováno - ATEST 8SD. Autopotahy jsou VYROBENY v EU.

Autopotahy Octavia a Fabia LUX Style

Autopotahy Octavia a autopotahy Fabia jsou velmi kvalitní, silné a pevné autopotahy, šité přesně na vybraný typ vozu. Autopotahy jsou atestovány pro přední sedadla s bočním AIRBAGEM. Autopotahy mají velmi krásný vzhled a jejich montáž je velice jednoduchá.

Autopotahy univerzální

Autopotahy dodáváme univerzální pro různé druhy aut, které nejsou vybavena bočním Airbagem v opěradle předního sedadla. Jsou to autopotahy kde je velmi snadná montáž, a které dokonale sedí i na anatomicky tvarovaných sedadlech, kde molitanová výplň zabraňuje sklouzávání potahů ze sedadel. Autopotahy Elegant, Jeans Style, Prestige, Standard, Trend a Tuning je možnost si vybrat přesné dělení zadních sedadel a které vyrábíme i pro vozy Škoda. Nezapomínáme ani na autopotahy Pick-Up, které ocení zvláště řemeslníci, prodejci a servisní služby. Autopotahy je možné prát na 30°, nelépe přední autopotahy i zadní autopotahy zvlášť. Autopotahy Vašemu autu dodají nový nádech i vzhled interiéru. Zboží je atestováno - ATEST 8SD. Pozor ! Autotahy ale nejsou určeny pro sedadla, která jsou vybavena bočním airbagem !

22.01.2011