Zelené impérium - QUESTY

Jako většina jiných online her, i Zelené impérium patří mezi hry, ve kterých spolu komunikuje spousta lidí. Ti se musí zdržet jakýchkoli pornografických, rasistických či jiných výroků. Jestliže tomu tak nebude, má provozovatel právo účet tohoto hráče zrušit.

Zelené impérium umožňuje kromě hlavní herní linie splňovat určité questy. Mnozí lidé, kteří často nehrají počítačové hry, určitě nevědí, co to questy vůbec jsou. Jde o úkoly, jež člověk během hry plní. V některých hrách se tyto questy stávají pevnou součástí hlavní dějové linie a jejich plnění je nutné k tomu, aby hra byla dokončena až do konce. U zeleného impéria je tomu malinko jinak.

Většina questů spočívá v tom, že obstaráte určité množství surovin dle požadavků hry. Jako příklad lze uvést hned několik těchto questů. Prvním questem je vypěstování 1000 kusů salátu, za který potom od trpaslíka inkasujete 20 zlatých a 50 bodů. Z dalších základních úkolů jmenujme například vypěstování 2 400 kusů mrkve za 40 zlatých anebo 1 800 okurak za 65 zlatých. Později dochází ke kombinaci jednotlivých surovin, takže trpaslík po vás bude požadovat 300 brambor, 2400 cibule, 500 ředkviček a okurky. Jindy potřebuje trpaslík třeba doručit jahody.

K tomu, abyste jednotlivé questy splnili, nepotřebujete nic jiného než jen píli a trpělivost. Nebudete omezeni žádným časovým intervalem. Pokud získáte jako odměnu nějaký dekorační produkt, tak si musíte v regálu vyšetřit dvě volná místa, jinak tento předmět nedostanete. Až dosáhnete levelu Zelený imperátor, dostanete speciální questy s tímto statusem související.

Zelené impérium je ekonomická simulace, ve které se všechno točí kolem mikrokosmu zvaného zahrada.

Tato bezplatná webová hra funguje kompletně ve tvém webovém prohlížeči, bez dodatečných stahování nebo instalování softwaru!

21.9.2010