PERGOLY jsou v kurzu

Pergola patří k místům na zahradě, která lákají k odpočinku a posezení s rodinou či přátely. Stavebnicový systém pergoly nabízí nekonečné varianty sestav podle přání a potřeb uživatelů.

K nejoblíbenějším typům pergol patří rohové pergoly, které vhodně vyplní kout zahrady a pergoly klasického obdélníkového tvaru, tyto pergoly lze opět doplnit o různé mříže a mřížky. Obě tyto sestavy nabízejí dostatek místa pro větší společnost, snadno lze do nich umístit i masivní zahradní nábytek. Výroba pergoly vzhledem k variabilnosti jednotlivých stavebních prvků je velmi široká a pergoly lze přizpůsobit rozměrům pozemku.

Pergoly na zahradě

Zahradu netvoří jen zeleň, zahradu může doplnit pergola. Pergola je lehká zahradní konstrukce, po které se pnou okrasné rostliny. Pergoly jako vhodný doplněk terasy u domu, pergola jako přístřešek pro auto, pergola jako přístup do domu, pergola jako letní posezení. Pergoly jako venkovní kvetoucí střechy poskytují stín a představují spojení mezi domem a zahradou. Pergoly jako estetický prvky a součást domu, pergoly jako spojovníky mezi domem a garáží, pergoly jako prvky opticky zvětšující zahradní prostor. Pergoly jako soukromé a útulné kouty pro odpočinek, pergoly jako estetické zátiší pro oddech, pergoly jako stavba zajímavě umístěna v zeleni.

Kvetoucí pergoly

Pergoly jako venkovní kvetoucí střechy poskytují stín a představují spojení mezi domem a zahradou. Pergoly jako estetický prvky a součást domu, pergoly jako spojovníky mezi domem a garáží, pergoly jako prvky opticky zvětšující zahradní prostor.

www.drevostavby-pro-bydleni.cz 16.9.2010